שיפוץ וחידוש מבנים

כל הסיבות הנכונות לביצוע שיפוץ וחידוש מבנים

מה צריך לדעת לפני שמחדשים מבנה?

כשהמבנה פוגע במראה הכללי של הנוף העירוני ו/או כשהוא כל כך ישן עד שישנה סכנה שיתמוטט – אתם צריכים שירותי שיפוץ וחידוש מבנים של א.מ. חי מבראשית – חידוש מבנים בע”מ.

  • שיפוץ מבנים ישנים והתאמתם לנוף הכללי
  • חידוש מבנים חיצוני ופנימי לטובת עמידות לאורך שנים
  • ביצוע עבודה מקיפה ויסודית על ידי מומחים מתחומי הבנייה והשיפוצים

“מבנים ישנים הינם מבנים שהרבה פעמים כבר אינם מתאימים לנוף העירוני המתחדש, ובמקרים מסוימים הם גם עלולים להוות סכנה בטיחותית. אחרי הכול, התשתיות של מבנים ישנים עלולות להיות פחות יציבות, וככל שעובר הזמן, ובעיקר אם מדובר במבנים שלא נבנו על פי עקרונות המיגון מפני רעידות אדמה – הם חשופים יותר לסכנת התמוטטות ולסכנות נוספות”.

על מנת לשפר את עמידותם של מבנים אלה כמו גם את המראה החיצוני שלהם, מומלץ מאוד לפנות לחברה המתמחה בתחום של שיפוץ וחידוש מבנים.

אנו מתמחים בתחום של שיפוץ וחידוש מבנים ישנים. ברשות החברה כל הידע והציוד הנדרשים לביצוע עבודות שיפוץ מקיפות בצורה יסודית. אנחנו מבינים את החשיבות שיש לחידוש מבנים מבחינה בטיחותית, ומודעים לצורך להתאים את מראהו החיצוני של המבנה לנוף העירוני הכללי. לכן, אנו מעסיקים בחברה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום השיפוצים והבנייה, ועובדים עם מהנדסים מוסמכים לטובת תכנון מושכל של העבודה.

מה אנחנו עושים? מחדשים ומשפצים

  • שיקום בטונים – שיקום לוחות הבטון מהם נבנה המבנה, לרבות איטום סדקים, ניקוי הברזלים מקורוזיה ועוד.
  • שיקום עמודים, קורות וחגורות במבנה – לטובת מניעת קריסת חלקי מבנה ומתן יכולת עמידות לאורך שנים.
  • חיזוק מרפסות ומעקות – חלקי מבנה תלויים כמו מרפסות ומעקות – נוטים להתרופף עם השנים. במסגרת עבודות שיפוץ וחידוש מבנים חשוב מאוד לחזק את החלקים הרופפים לטובת שמירה על שלמות המבנה וחשוב יותר – למען בטיחותם של הדיירים ושל העוברים והשבים.
  • עבודות נוספות – אנו מבצעים עבודות שיפוץ ושיקום נוספות בהתאם לצרכים הספציפיים של כל מבנה, כאשר בטיחות הדיירים והעוברים במקום עומדת תמיד במקום הראשון.

התוצאה: לאחר ביצוע עבודות השיפוץ והשיקום – המבנה יהיה בטיחותי לחלוטין וממוגן בפני רעידות אדמה בדיוק כמו שצריך. כמו כן, נדאג לבצע התאמה מושלמת של המבנה לנוף המודרני אשר בסביבתו, כך שתהיה אחידות במראה המבנים – ככל שניתן להשיג.

הצוות שלנו מחזיק בכל הרישיונות הנדרשים לטובת ביצוע עבודות בגבהים, ומוסמך לבצע כל עבודה הנדרשת במסגרת עבודות שיפוץ וחידוש מבנים. העבודות מתבצעות בשיתוף מהנדס מוסמך ומנוסה, הדואג לתכנון מדויק של העבודה ולפיקוח על העבודה בשטח עד לסיומה.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי שיפוץ וחידוש מבנים צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

ליווי מקצועי

ברשות החברה כל הידע והציוד הנדרשים לביצוע עבודות שיפוץ מקיפות בצורה יסודית

שירות אישי

אנו מאמינים בגישה אישית, אנושית עם מתן אוזן קשבת לטיפול בכל בעיה בשטח

תיעוד מקרוב

כל שלב בביצוע מפוקח ומתועד כך שניתן להתאים את התכנון לביצוע קרוב עד כמה שניתן

מחירים תחרותיים

הצעות המחיר שלנו הן מאוד תחרותיות ביחס למתחרים, אנו מקפידים על כך

שיחת ייעוץ חינם תעזור לכם לקבל החלטה מושכלת

נשמח לעמוד לשירותכם