אם הגעתם לכאן, סימן שקיבלתם צו מבנה מסוכן

אל דאגה יש לנו פתרון לבעיה

קבוצת חי מבראשית - מומחים בהסרת צו מבנה מסוכן

איך לנסח חוזה עם קבלן כמו שצריך ?

איך לבחור קבלן בלי להרגיש פראייר ?

איך להסיר צו מבנה מסוכן בזול? אחת השיטות..

מהו צו מבנה מסוכן?

לפני שנסביר מהו צו מבנה מסוכן, כדאי להבין קודם מהי ההגדרה של מבנה מסוכן.
מדובר בבניין שהמעטפת החיצונית שלו פגומה, מתפוררת וכך גם חדר המדרגות, הקירות ועוד.
לכן, הסכנה במבנה מסוכן מתבטאת בכמה דרכים: חלקי בטון וטיח רופפים, מרפסות לא יציבות, חלודה וכדומה.
מגורים בבניין שכזה מהווים סיכון רב לדיירים, מכאן שנחשב הדבר ללא תקין ולכן הבניין מקבל צו מבנה מסוכן. חשוב לציין כי במידה שלא עומדים בדרישות הצו, הדבר נחשב לעבירה פלילית ועלול לגרור את דיירי הבניין כולם להליך משפטי אשר עשוי לפגוע באופן קשה בשווי הנכס, מה גם שמגורים במבנה מסוכן אכן לא בטיחותיים למתגוררים בבניין.

מהו התהליך להסרת צו מבנה מסוכן?

ישנם מספר שלבים בתהליך הסרת הצו, כאשר מקבלים צו מבנה מסוכן, לפני הכל, יש לברר מהן הסיבות שגרמו למבנה לקבל הגדרה של מבנה מסוכן. מי שבודק את הנושא הנו איש מקצוע מוסמך, מהנדס קונסטרוקציה אשר באפשרותו וביכולתו להבין וללמוד את מצב המבנה מכל הבחינות.

למעלה מכך, יש לדיווח לעירייה על אופן הטיפול במבנה וע”י מי זה יתבצע. 

היתרון בדיווח הנו עיכוב עד ביטול ההליך המשפטי. כאשר בוחרים בקבלן לטיפול בצו מבנה מסוכן, רצוי מאוד לפנות לקבלן מנוסה אשר יודע באופן מצוין את העבודה במטרה להסיר את הצו ללא בעיות. ביצוע העבודה חייב לעמוד בתקנים הנדסיים ובהתאם לכל חוק רלוונטי.

בסיום התהליך, יש להגיש דו”ח הנדסי המכיל את כלל מהלכי העבודה שבוצעו וכיצד הוסרו הליקויים במבנה.

מהם הגורמים לקבלת צו מבנה מסוכן?

כאמור, הסיבות לקבלת צו מבנה מסוכן מתבססות על ליקויים שונים במעטפת החיצונית של המבנה וגם בתוכו, בחדר המדרגות ובמעקים. כמו כן, חלודה בברזל, רטיבות שפוגעת בטייח וביסודות המבנה, עייפות החומר, חלקי בטון וטיח רופפים וכדומה.

בטון פגום

בטון פגום

?מי אנחנו

א.מ. חי מבראשית – יזמות וחידוש מבנים בע”מ הינו עסק המתמחה בביצוע עבודות גובה מכל הסוגים, בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות.

החברה עובדת עם לקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים, ומבצעת את העבודה בצורה בלתי מתפשרת – על פי צורכי הלקוח ובכל חלקי הארץ.

הדבר החשוב ביותר בביצוע עבודות בגובה בכלל ובביצוע עבודות בגובה בסנפלינג בפרט – הוא הבטיחות.

אנחנו בא.מ. חי מבראשית – יזמות וחידוש מבנים בע”מ, עובדים על פי כל תקני הבטיחות המחמירים שקבע מכון התקנים, ועושים שימוש אך ורק בציוד מקצועי בעל תווי תקן תקפים.

כל עובדי החברה עברו את כל עברו את כל ההכשרות הנדרשות לביצוע עבודות בגבהים, והם בעלי תעודת הסמכה לעבודה בגובה מטעם משרד התמ”ת.

 כל עובדי החברה עברו את כל עברו את כל ההכשרות הנדרשות לביצוע עבודות בגבהים, והם בעלי תעודת הסמכה לעבודה בגובה מטעם משרד התמ”ת.

על מנת לבצע את העבודה בצורה יסודית, אנו משלבים סנפלינג, פיגומים, סולמות ומנופים, המאפשרים לנו להגיע לכל מקום – כולל מקומות שהגישה אליהם בעייתית – ולהגיע לתוצאה מושלמת.

השילוב המדויק בין אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים ובין שימוש בציוד המתקדם ביותר, מאפשרים לנו לשרת נאמנה את כל לקוחותינו, הזוכים לקבל שירות מקצועי ברמות הכי גבוהות.

השמיים הם הגבול

שמנו לנו למטרה לספק לכל לקוחותנו שירות מקצועי, בטיחותי ואמין, ולבצע כל עבודה על הצד הטוב ביותר, בזכות המקצועיות, האמינות והשירות האדיב משרתת החברה שורה ארוכה של לקוחות מרוצים, ביניהם חברות בנייה, חברות אחזקת מבנים, ועדי בתים ולקוחות פרטיים.

קבוצת חי מבראשית – יזמות וחידוש מבנים בע”מ הינו עסק המתמחה בביצוע עבודות גובה מכל הסוגים, בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות.
החברה עובדת עם לקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים, ומבצעת את העבודה בצורה בלתי מתפשרת – על פי צורכי הלקוח ובכל חלקי הארץ.

פירוט תחומי פעילותה של החברה:

  • עבודות גמר מעטפת.
  • אחזקת מבנים.
  • איטום ושיקום בטונים וסדקים.
  • הידוק והחלפת אבנים.
  • ניקוי חלונות.
  • עבודות ריתוך.
  • הרחקת יונים.
  • התקנת שלטים, שמשוניות ורשתות.

עבודות בגובה – מקצועיות היא שם המשחק

 הדבר החשוב ביותר בביצוע עבודות בגובה בכלל ובביצוע עבודות בגובה בסנפלינג בפרט – הוא הבטיחות.

לכן, אנחנו בקבוצת חי מבראשית – יזמות וחידוש מבנים, עובדים על פי כל תקני הבטיחות המחמירים שקבע מכון התקנים, ועושים שימוש אך ורק בציוד מקצועי בעל תווי תקן תקפים.

 כל עובדי החברה עברו את כל עברו את כל ההכשרות הנדרשות לביצוע עבודות בגבהים, והם בעלי תעודת הסמכה לעבודה בגובה מטעם משרד התמ”ת.

 

לייעוץ ומידע נוסף בנושא צו מבנה מסוכן, השאירו פרטים ונשמח להמשיך ולחדש גם עבורכם מבנים מסוכנים

ליצירת קשר ישיר והזמנת עבודות בגובה המתבצעות באיכות ללא פשרות
חייגו עכשיו 052-7093903