במה אנחנו הכי טובים ?

מבנים ישנים הם מבנים שהרבה פעמים כבר אינם מתאימים לנוף העירוני המתחדש ובמקרים מסוימים הם גם עלולים להוות סכנה בטיחותית.
אחרי הכול, התשתיות של מבנים ישנים עלולות להיות פחות יציבות, וככל שעובר הזמן, ובעיקר אם מדובר במבנים שלא נבנו על פי עקרונות המיגון מפני רעידות אדמה – הם חשופים יותר לסכנת התמוטטות ולסכנות נוספות.
על מנת לשפר את עמידותם של מבנים אלה כמו גם את המראה החיצוני שלהם, מומלץ מאוד לפנות לחברה המתמחה בתחום של שיפוץ וחידוש מבנים.

אנחנו כאן לשירותכם

א.מ. חי מבראשית מתמחה בתחום של שיפוץ וחידוש מבנים ישנים. ברשות החברה כל הידע והציוד הנדרשים לביצוע עבודות שיפוץ מקיפות בצורה יסודית. 
אנחנו מבינים את החשיבות שיש לחידוש מבנים מבחינה בטיחותית ומודעים לצורך להתאים את מראהו החיצוני של המבנה לנוף העירוני הכללי. 
לכן, אנו מעסיקים בחברה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום השיפוצים והבנייה ועובדים עם מהנדסים מוסמכים לטובת תכנון מושכל של העבודה.

חידוש מבנים

אנו מומחים בתהליכי חידוש ושיפוץ מבנים ישנים. הן בגין התאמת המבנה לנוף הכללי הן בשל רצון לחדש רק חידוש פנימי ו/או חיצוני והן בשל חיזוק המבנה כך שעמידותו תאריך שנים.

שיפוץ בניינים

כשהמבנה פוגע במראה הכללי של הנוף העירוני ו/או כשהוא כל כך ישן עד שישנה סכנה שיתמוטט – אתם צריכים שירותי שיפוץ וחידוש מבנים של קבלן מנוסה בעל מקצועיות ואמינות גבוהה.

עבודות בגובה

אנו מומחים בכל עבודות הגובה למיניהן כולל סנפלינג: מאיטומים בגובה, צבע ועבודות שליכט בסנפלינג ועד לניקוי חלונות בבנייני משרדים בסנפלינג והרחקת יונים או תליית שלטים וכדומה.

פירוט השירותים

עיבוי עמודים

עיבוי עמודים

מלאכת עיבוי עמודים הינה מלאכה אשר מצריכה מקצועיות לצד הקפדה על בטיחות יתרה.

חיפוי חזיתות

תחום חיפוי חזיתות הנו תחום שרק ממשיך לתפוס תאוצה, וזאת כי כיום לצד ההבנה שחשוב ביותר שהמבנה יהיה עמיד.

שליכט צבעוני

מתמחים בשילוב מוצלח בין האיכות הגבוהה לבין הטקסטורה הייחודית.

החלקת קירות חיצוניים

החלקת קירות חיצוניים

יש להתמקד בבחירת החומר המתאים ביותר ובביצוע מקצועי תוך שימוש בכלים ייעודיים.

תיקוני טיח בסנפלינג

מלווים לצד ייעוץ והכוונה צמודה של מהנדסים אשר בקיאים בכול הנוגע לתחום השיפוצים.

ציפוי אבן

ציפוי אבן

ניתן ליהנות ממגוון ציפויי אבן עבור חזיתות של מבנים, ובכך לשפר פלאים ואף לחדש את נראות המבנה.

גמר מעטפת

גמר מעטפת

אנו מתמחים בכול הנוגע לעבודת גמר עבור מעטפת מבנים, אחזקת מבנים ועוד, נציין שהחברה כבר מנוסה עם וועדי בתים, חברות תחזוקה וחברות ענק.

שיפוץ על פיגומים

טוב לדעת שעבור מקרים בהם מיקום הבעיה ממוקם גבוה ואילו דרכי הגישה בעייתיים, הרי שניתן למצוא מענה חלופי לבניית פיגומים, והוא הזמנת מנוף או טיפול בבעיה באמצעות אנשי מקצוע אשר מבצעים סנפלינג.

החלפת מרזבים

החלפת מרזבים

בחורף מרזב מהווה דבר נהדר וחשוב ביותר, אך על מנת באמת ליהנות ממנו כהלכה, יש לוודא שהוא אכן תקין..

שליכט אקרילי

רבים עשויים לתהות מה ההבדל בין שליכט צבעוני לבין טיח צבעוני, ועל כן נבהיר שטיח רק מהווה שכבת ביניים אשר מחברת בין מצע הקיר לשכבה החיצונית.

זיפות גגות

זיפות גגות

בין אם מדובר בשיטת זיפות גגות היותר ישנה ובין אם מדובר בשיטת הנחת יריעות ביטומניות, טוב לדעת שמלאכה מעין זו דורשת בעלי מקצוע מנוסים ולו על מנת לשמור גם על הגג שלכם יבש לאורך זמן, תקין ויציב ללא תופעות לוואי לא רצויות.

טיפול בסדקים

כאשר מופיעים בבניין סדקים, יש לבחון באופן מקצועי במה בדיוק מדובר, וזאת כי לא פעם הסדק הנו חיצוני.

פיתוח מבנים

פיתוח מבנים

עבודות פיתוח עבור מבנים קיימים הן חשובות ביותר על מנת לחזק את המבנים מפני נזקים, מפני רעידות אדמה, להזניק את ערך הבניין בעיני רוכשים פוטנציאליים.

צביעת מעטפת בניין

צביעת מעטפת בניין

באמצעות צביעת מעטפת בניין ניתן להפוך מראה מיושן למראה הרבה יותר עדכני ומודרני, יותר יוקרתי ואף ניתן להעביר את המסר שהבניין שמור ומתוחזק .

ציפוי בסילר

ציפוי סילר

מה זה ציפוי סילר ומדוע הם כה חשובים עבור הבטחת איכות התוצאה? ובכן ציפוי בסילר מיועד על מנת להגן על מגוון שכבות חיצוניות - כגון אבנים משתלבות, בטון, אריחי חמרא, אבנים טבעיות, בריקים וכדומה.

השלמת אבנים

חשוב ביותר לוודא שהמבנה בו מתגוררים אינו רק נראה במיטבו, אלא גם מגן על בטיחות הדיירים.

החלפת מסתורי כביסה

החלפת מסתורי כביסה

יש להכיר בכך שלעיתים על בעל הדירה יהיה לשלם על השירות מכספו, אך לעיתים ההוצאה תהיה על חשבון וועד הבית, כי מדובר ברכוש משותף. כיצד ניתן לדעת?

שיפוץ קוסמטי

שיפוץ קוסמטי הנו צורך שתופס בשנים האחרונות לא מעט תאוצה, אם כיוון שאנשים מבינים שנכס שנראה טוב יותר שווה הרבה יותר, וזאת כי ממש כפי שאנשים קודם כל אוכלים עם העיניים, כך גם אנשים קודם כל מתרשמים מהמראה החיצוני

מה עשינו עד היום ?

חידוש בניינים
תמ"א 38
שיפוץ חדרי מדרגות
עבודות סנפלינג
ועוד מגוון רחב של פרוייקטים..

עקבו אחרינו גם בפייסבוק